Obsah

ZPRÁVY PND TV 2019

ARCHÍV ZPRAVODAJŮ

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Správa domu? Žádný problém

Staňte se přidruženým členem spolku Pro náš dům a správa bytového domu už pro Vás nebude žádný problém. Nabízíme vám pomocnou ruku v oblasti zvyšování kvality bydlení. Prosazujeme a hájíme zájmy všech vlastníků a spoluvlastníků bytových či rodinných domů, neboť působíme na všech úrovních státní správy a řízení státu s cílem podporovat aktivity související s revitalizacemi bytových domů a následnou technickou správou.

Vstupem mezi přidružené členy spolku Pro náš dům posílíte členskou základnu. Díky silné členské základně nás bude více vidět a slyšet. A jako přidružení členové můžete využívat naše služby se značnými slevami.

Stále vám není jasné, co vám členství ve spolku přinese?

Nabízíme několik dalších důvodů, proč se stát přidruženým členem:

  • Budete mít možnost konzultovat a využívat bezplatné poradenství v oblasti bydlení (právní, ekonomické, technické, energetické). Nabízíme také možnost dotačního poradenství včetně zajištění příslušné administrace a vypracování návrhu.
  • Budete ve spojení s lidmi, kteří sledující stejné cíle a sdílí společné zájmy.
  • Budete mít přístup k aktuálním informacím z oblasti legislativy spolu s výkladovým komentářem.
  • Pravidelně budete dostávat elektronický časopis Pro náš dům, který vychází min. 12x ročně.
  • Největším přínosem pro vás bude výrazná sleva na naše služby.

Tak například běžná cena za právní školení je 2.120,- Kč za osobu, pokud je váš bytový dům přidruženým členem, platí roční členský příspěvek, pak za účast na právním semináři platí pouze 875,- Kč za osobu. Pokud se semináře zúčastní více zástupců vašeho bytového domu, úspora bude o to víc patrná.

Pokud si teď říkáte, že právních znalostí máte dostatek, pak třeba budete chtít využít spíše termovizní snímkování nebo zajištění průkazu energetické náročnosti budovy, na které poskytujeme přidruženým členům 20% slevu. Kompletní výčet našich služeb samozřejmě naleznete na našich stránkách, my však preferujeme individuální a osobní jednání. Proto pokud byste měli zájem, tak nám třeba napište na naši e-mailovou adresu info(zavinac)pronasdum.cz. Společně pak probereme další možnosti a výhody přidruženého členství pro váš bytový dům.

V případě, že jste však už rozhodnutí a chcete rozšířit řady našich přidružených členů, můžete rovnou vyplnit přihlášku a zaslat nám ji na naši adresu : Veveří 102, Brno 616 00.

Podmínky přidruženého členství:

  • členy mohou být fyzické osoby starší 15 let a právnické osoby
  • zaplacení členského příspěvku
  • každý člen od nás dostane členský průkaz

Roční členský příspěvek přidruženého člena činí 1.000,- Kč

 

Přihláška v pdf souboru ke stažení  zde.